už za 20 min
zadejte adresu

Oblastní manažer

Co bude Vaším úkolem:

  • zajištění chodu a pravidelná kontrola svěřených provozoven rozvozových pizzerií
  • zodpovědnost za nábor, motivaci i rozvoj zaměstnanců na provozovnách
  • vytváření plánu směn
  • kontrola provozoven ve smyslu dodržování provozních, obchodních a personálních standardů
  • motivace společně dosahovat očekávaných výsledků a plnění plánů
  • vývoj a zavádění nových procesů
  • přímý kontakt s majitelem firmy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • samostatnost, zodpovědnost a důslednost, efektivní řízení svého času
  • zkušenosti s vedením týmu
  • organizační dovednosti
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC ( MS Word, MS Excel a další uživatelské a komunikační nástroje)
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost

Co vám můžeme nabídnout:

  • velmi dobré platové ohodnocení včetně odměn závislých na dosaženém výsledku
  • zaškolení na provozech společnosti
  • samostatnou i týmovou práci
  • po zapracování notebook, mobilní telefon, firemní vůz
  • zázemí úspěšné, stabilní a rostoucí společnosti
  • firemní stravování
  • maximální podporu přímého nadřízeného a přátelský tým kolegů
  • vlastní organizace pracovní doby
  • práce z domova

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, prosím zašlete nám váš životopis na e-mail jan.husner@centrum.cz

Děkujeme

Pizza Comeback